Jakość w każdym calu


tel.: 34 324 37 92     e-mail.: biuro@aperto.com.pl

 

CAL

Firma CAL produkuje drewniane drzwi zewnętrzne i wewnętrzne. Wszystkie są produkowane na zamówienie.

Wymiary:

Nasz system pozwala dopasować gabaryty drzwi do otworu w budynku.

Drzwi jednoskrzydłowe do otworów o szerokości od 92 do 120 cm i wysokości od 200 do 250 cm.
Drzwi z naświetlami bocznymi pozwalają zwiększyć szerokość co 1 cm od 20 do 120 cm i wysokość od 20 do 60 cm

Uzupełnieniem są drzwi z dostawkami otwieranymi i dwuskrzydłowe. (Cennik str. 14 i 15)

Oznacza to, że możemy wykonać drzwi zewnętrzne do dowolnych otworów o szerokości od 80 do 240 cm i wysokości od 200 do 310 cm.

Bezpieczeństwo:

Wszystkie drzwi są wyposażone w zamki spełniające ogólne warunki ubezpieczenia budynków jednorodzinnych lub mieszkań. Po wyposażeniu w zamek listwowy posiadają II klasę odporności na włamanie.

Kolory:

Bogata standardowa kolorystyka, dostosowana do najpopularniejszych folii producentów okien i bram garażowych. Możliwość doboru koloru z palety RAL oraz malowania na innykolor od strony zewnętrznej i wewnętrznej.

Zamki elektryczne:

Drzwi mogą być wyposażone w zamki elektryczne z możliwością zastosowania czytników biometrycznych, klawiatury i połączenia do systemów domów inteligentnych.

Ciepły montaż:

Oferujemy akcesoria do ciepłego montażu. Opracowaliśmy unikalny sposób montażu drzwi z wyeliminowaniem mostków cieplnych poniżej poziomu podłogi: Termiczna Osłona Podproża

Gwarancja:

Na drzwi zamontowane zgodnie z zaleceniami przez jedną z Autoryzowanych Grup Montażowych dajemy trzy lata gwarancji.

Drzwi Cal
 
Drzwi Cal

Kolekcje: krótka charakterystyka i parametry

Drzwi zewnętrzne produkowane i pogrupowane są w 5 kolekcji:

 

·         Kolekcja Arktyczna, to drzwi do domów energooszczędnych i pasywnych. Grubość skrzydła 90mm, trzecia uszczelka na obwodzie skrzydła i odpowiednie okucia pozwoliły uzyskać współczynnik Ud = 0,58 W/m2K (drzwi referencyjne sosnowe)

·         Kolekcja Luksusowa, to drzwi dębowe o wzmocnionej konstrukcji, z bogatym wyposażeniem standardowym. Grubość skrzydła 65 mm, współczynnik izolacji cieplnej Ud od 1,3 W/m2K

·         Kolekcja Klasyczna to drzwi sosnowe lub dębowe w klasycznej konstrukcji ramowo – płytowej o grubości 65 mm i Ud od 1,3 W/m2K oraz płytowej o grubości 78 mm i Ud od 0,9 W/m2K

·         Kolekcja Rycerska, to ciepłe drzwi sosnowe lub dębowe w nowoczesnej formie z elementami ozdobnymi z blachy nierdzewnej lub oksydowanego aluminium. Do drzwi oferujemy dopasowane kolorystycznie klamki, antaby i osłonki zawiasów. Grubość skrzydła 78 mm, Udod 0,9 W/m2K

·         Kolekcja Nowoczesna, to drzwi sosnowe lub dębowe w klasycznej konstrukcji ramowo – płytowej o grubości 65 mm i Ud od 1,3 W/m2K oraz płytowej o grubości 78 mm i Ud od 0,9 W/m2K.

 

katalog produktów   POBIERZ KATALOG PRODUKTÓW

 Modele drzwi CAL


  

Copyright © aperto.com.pl 2014

projekt i wykonanie: reklamadlafirmy.com - strony internetowe poznań