Prawdziwe bezpieczeństwo to świadomość dokonania właściwego wyboru.


tel.: 34 324 37 92     e-mail.: biuro@aperto.com.pl

 

GOOD LOCK

 

Drzwi Good Lock z zamkami marki Schlage produkowane są z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie użytkowników, komforcie wykonawców oraz satysfakcji inwestorów.

Funkcjonalność, elegancja, trwałość i oryginalność drzwi Good Lock to cechy, które plasują nasze produkty w segmencie drzwi prestiżowych.

Drzwi zewnętrzne Good Lock przeznaczone są do domów jednorodzinnych zarówno wolnostojących jak również tych w zabudowie bliźniaczej i szeregowej. Znajdują one także szerokie zastosowanie jako drzwi zewnętrzne do kamienic i budynków zabytkowych.

Wykonane są z naturalnego drewna jakim jest dąb i meranti, posiadają wysoką izolacyjność akustyczną oraz termiczną.

Drzwi zewnętrzne Good Lock wyposażone są w zestawy zamków Schlage. Produkowane jako drzwi otwierane do wnętrza domu, drzwi przylgowe.

Drzwi Aluhaus

 

KOLEKCJA STYLE


Wzór, który sprawdzi się zarówno w domach o klasycznym, jak i nowoczesnym wyglądzie.
Kolekcja drzwi Good Lock STYLE charakteryzuje się przede wszystkim nawiązaniami do klasyki, tradycji z zachowaniem jednak wszystkich nowoczesnych elementów konstrukcji, pozwalając w ten sposób tworzyć projekty piękne, ale także za sprawa niezwykle funkcjonalnych okuć marki SCHLAGE - projekty będące zaspokojeniem wszystkich potrzeb w odniesieniu do drzwi wejściowych.
 

Drzwi kolekcja pacific


PACIFIC


Eleganckie w swojej formie. Nobilitacja dla domu. Wracając do domu jesteś dumny. Tak będzie zawsze.
Fale oceanu, powiew wiatru, czujesz wolność To drzwi, na które patrzysz. Drzwi o wyjątkowej barwie w połączeniu z łagodnym uchwytem Schlage to ponadczasowy wygląd Twojego domu. Gładkie krawędzie, delikatne linie. Drzwi Pacific nadają elegancji, w wdzięk ich uchwytu nie pozostawia wątpliwości, że to najwyższa klasa.

Drzwi kolekcja Monte Carlo


MONTE CARLO


Tradycyjny urok i nowe spojrzenie na naturę. Spokój i radość. O tym marzyłeś. Dom w otoczeniu zieleni, ciepła noc. Przez uchylone drzwi slychać rozmowy. Drzwi w kolorze orzecha i dębu mają klasyczny i tradycyjny charakter. Dobierając je do Twojego domu stajesz blisko natury. Subtelny i ponadczasowy kolor będzie zawsze aktualny. Drzwi MOnte Carlo w tej stylizacji i kolorze nadają zaskakująco dużo gracji Twojemu wejściu

Drzwi kolekcja CARMEL


CARMEL


Nowa forma drzwi stworzona z wielu zalet. Komplementy pozostaw innym. Wiosenny poranek, dom budzi się do zycia.
Drzwi czekają na otwarcie. Klasyczne oblicze drzwi w połączeniu z łagodnym uchwytem Schlage dodaje wejściu świeżego, nowoczesnego i całkowicie ponadczasowego wyglądu.
Dodaj odrobiny splendoru Twojemu domowi, wybierając model Carmel w kolorze czerwieni lub bieli.

Drzwi kolekcja BOSTON


BOSTON


Dostojny charakter drzwi, romantyczne szprosa. Przyjemnie otwierać drzwi, które znamy od wielu lat. Babie lato, strumienie letniego słońca wpadają na hol.
Drzwi rozświetlają Twój dom.
Szlachetne rysy, drzwi obdarzone naświetlem wraz z uchwytem Schlage zmienią Twój dom w rezydencję. Lubisz Londyn, znasz Nowy Jork. Teraz poczujesz ten styl u siebie. Wybierając drzwi Boston nadajesz architekturze domu dobry design. Inni to zauważą.
 
 
 

katalog produktów POBIERZ KATALOG PRODUKTÓW  

Copyright © aperto.com.pl 2014

projekt i wykonanie: reklamadlafirmy.com - strony internetowe poznań