Najwyższa jakość okien to dla nas standard


tel.: 34 324 37 92     e-mail.: biuro@aperto.com.pl

 

Winergetic Premium Pasive


·         Nowatorskie wzmocnienie termiczne profilu SpaceBlock zaprojektowane przez OKNOPLAST. Ten innowacyjny system składa się z dwóch barier termicznych – wykonanej z aerożelu i zastosowanej w ramie oraz z pianki poliuretanowej (PUR) zastosowanej w skrzydle.

·         Profil 7-komorowy – energooszczędny profil okna o szerokości 82 mm pozwala znacznie zmniejszyć wydatki na ogrzewanie

·         W opcji trzykomorowy pakiet szybowy o Ug=0,3

·         Dwie dodatkowe uszczelki środkowe poprawiają szczelność i właściwości energooszczędne okna

·         Autorski zaokrąglony na zewnątrz kształt profilu

·         Najnowsze okno OKNOPLAST nagrodzone godłem promocyjnym Teraz Polska

 

Winergetic Premium Pasive

Najnowszy produkt firmy Oknoplast został przetestowany przez renomowany instytut badawczy IFT Rosenheim. Efektem badań jest certyfikat potwierdzający parametry Winergetic Premium Passive jako zgodne z wymaganiami stawianymi oknom do budynków pasywnych.

 

Winergetic Premium Passive to autorskie rozwiązanie firmy Oknoplast. Okno charakteryzuje się znakomitą izolacyjnością termiczną. Współczynnik przenikalności cieplnej okna Uw wynosi 0,78W/m2K. Taki wynik został osiągnięty już przy zastosowaniu standardowego pakietu szybowego o Ug = 0,6W/m2K, a okno można dodatkowo wyposażać w trzykomorowe pakiety szybowe o współczynnikach nawet do Ug=0,3W/m2K. Wykorzystanie takiego pakietu pozwala na obniżenie współczynnika przenikalności cieplnej całego okna do rewelacyjnego poziomu Uw = 0,6W/m2K.

 

Nie bez znaczenia w osiągnięciu tak doskonałych wyników było autorskie rozwiązanie firmy Oknoplast - blokada termiczna Space Block. Jest to połączenie klasycznego wzmocnienia stalowego, zapewniającego odpowiednią statykę i wytrzymałość okien, z najlepszymi na świecie izolatorami. Parametr przewodzenia ciepła profilu PVC wyposażonego w blokadę Space Block wynosi zaledwie Uf = 0,96 W/m²K. Uzyskanie takich wyników było możliwe dzięki zastosowaniu aerożelu – materiału będącego najlepszym izolatorem na świecie. Winergetic Premium Passive to pierwsze i dotychczas jedyne okno PVC, w którym wykorzystano tę substancję, dotychczas używaną m.in. przy budowie statków i skafandrów kosmicznych.

 

Winergetic Premium Passive stanowi połączenie świetnych parametrów energooszczędnych i nowoczesnego designu. System nie tylko spełnia rygorystyczne wymagania okien przeznaczonych do budynków pasywnych, ale daje również szerokie możliwości aranżacyjne - można w nim bowiem wykonywać konstrukcje w pełnej gamie kolorystycznej i bez dodatkowych ograniczeń wymiarowych w stosunku do standardowej stolarki.katalog produktów POBIERZ KATALOG PRODUKTÓW

Copyright © aperto.com.pl 2014

projekt i wykonanie: reklamadlafirmy.com - strony internetowe poznań