OKNA KONCEPT EVO

Klasyczna forma profilu i wsokie parametry w zakresie izolacji cieplnej. Okna Koncept Evo to także hybryda kklasyki i nowoczesności. Posiada więcej wyróżników:

 

  1. Optymalne parametry w zakresie izolacji cieplnej.
  2. Design dla klientów ceniących proste formy.
  3. Kompatybilność z drzwiami balkonowymi HST o bardzo dużych przeszkleniach.
  4. System z możliwością zastosowania nakładek aluminiowych na zewnętrzną część profili ram, skrzydeł i słupków. 

W skrzydłach okiennych zainstalowane są kratki wentylacyjne, które zapewniają dopływ świeżego powietrza do wnętrza pomieszczenia, co ma bardzo pozytywny wpływ na zdrowie oraz dobre samopoczucie. 

Izolacja

Bardzo dobrą izolację cieplną zapewnia pięciokomorowy profil klasy A ze ścianką o grubości od 2,8 do 3  mm i głębokości zabudowy równej 70 mm. Ponadto opcjonalnie można wyposażyć oknow ciepłą ramę międzyszybową Warmatec dostępną w 3 kolorach.

Bezpieczeństwo

Najwyższej jakości zaczepy antywyważeniowe SafetyPlus są przykręcone do zamkniętej w ramie stali. Dodatkowe bezpieczeństwo gwarantuje zbrojenie skrzydła o grubości do 1,75 mm. Opcjonalnie można wyposażyć okno w okucia antywłamaniowe, klamkę z przyciskiem lub klamkę z kluczem.

Komfort

Okna Koncept Evo to gwarancja komfortowego użytkowania i funkcjonalności. Wyposażone zostały w blokadę błędnego położenia klamki, uszczelkę wypełniającą dolny rowek, blokadę uchyłu oraz mikrowentylację. Dodatkowo można zamontować przesuwne skrzydło oraz niewidoczne zawiasy.

Estetyka

Okna Koncept Evo mają prostą i klasyczna formę. Wyposażone zostały w uszczelki EPDM w 3 kolorach do wyboru. Dzięki temu łatwiej będzie dopasować je do każdego wnętrza. Wizualnym atutem okna jest także nowoczesna klamka dESIGN+, która nadaje oknu minimalistyczny charakter.