PARAPETY WEWNĘTRZNE

PARAPETY MDF

Mamy przyjemność zaoferować państwu nowy produkt:

”PARAPETY WENĘTRZNE” oklejane foliami PCV firmy RENOLIT.

Parapety wewnętrzne o grubości 19mm, 25mm i 30mm wykonujemy na bazie płyty „FINSA Fibraplast ® Waterproof ”. Jest to płyta drewnopochodna przeznaczona specjalnie do wykorzystania w warunkach podwyższonego ryzyka narażenia na działanie wody.

Parapety wykonujemy w czterech wariantach frezowania widocznej krawędzi: „r = 3mm*, r = 6mm, r = 12mm i tzw. mydełko”

PARAPETY WEWNĘTRZNE

1. Materiały :

Specjalna płyta parapetowa drewnopochodna, wilgocioodporna (zielone zabarwienie płyty), produkowana na zamówienie firmy Magura, która posiada wyłączność w Polsce na ten produkt. Gęstość płyty – 800-810 kg/m3. Płyta wykonana jest z drewna drzew liściastych – dąb oraz buk (drzewa iglaste mają dłuższe włókna, co obniża wartości użytkowe płyty).

  • okleina – folia PCV produkowana przez firmę RENOLIT, o grubości 0,4 mm – jest odporna na działanie światła słonecznego, na plamy i na zadrapania (posiada dodatkowe powłoki zabezpieczające – filtry UV, powłoka antiscratch),
  • kleje – do produkcji parapetów używane są wyłącznie kleje producentów niemieckich (Henkel, JOVAT o wytrzymałości termicznej do 90° C).

2. Produkcja:

Kontrola jakości każdej wykonanej sztuki parapetu – potwierdzona nalepką na tylnej ściance każdego parapetu – nalepka zawiera numer kontrolera (każdy numer jest imiennie przynależny kontrolerowi – czyli za jakość każdego parapetu odpowiada imiennie kontroler)

 

KONGLOMERAT MARMUROWY

Konglomerat jest materiałem składającym się z wyselekcjonowanych łupków z kamienia naturalnego stanowiącego 95% masy oraz żywicy poliestrowej w charakterze spoiwa.

Parapety z konglomeratu są:

  • łatwe w utrzymaniu czystości
  • trwałe
  • eleganckie
  • w różnych barwach i rodzajach uziarnienia
  •  w dowolnych wymiarach, na życzenie klienta.

Parapety wewnętrzne: ze względy na parametry zbliżone do marmuru, parapety z konglomeratu polecamy do wewnątrz.