Najwyższa jakość okien to dla nas standard


tel.: 34 324 37 92     e-mail.: biuro@aperto.com.pl

 

Drzwi PSK i PSK-Z

To idealne rozwiązanie optymalnego wykorzystania powierzchni w obrębie wyjść tarasowych i ogrodowych. System uchylno-przesuwny oraz specjalne okucia umożliwiają uchylanie i przesuwanie skrzydła do szerokości nawet 1,6 m przy użyciu niewielkiej siły. Funkcjonalność konstrukcji pozwala na oszczędność przestrzeni, a dzięki dużej powierzchni szyb wnętrze jest przepełnione światłem i nabiera niepowtarzalnego charakteru.

·         dostępne we wszystkich systemach okiennych

·         swoboda użytkowania: w systemie Koncept istnieje możliwość zamontowania dwustronnej klamki z wkładką na klucz, dzięki czemu drzwi PSK-Z będą mogły spełniać funkcję dodatkowych drzwi wejściowych

 

Drzwi tarasowe HST

Drzwi HST to nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne, umożliwiające osiągnięcie bardzo dużych przeszkleń. Skrzydło może mieć do 3,0 m szerokości, a przejście nawet 2,9 m. Takie rozwiązanie umożliwia wykonanie przeszklenia o maksymalnej powierzchni aż do 13,8 m2. Zastosowana technologia podnoszono-przesuwna zapewnia stabilność i lekkość działania systemu. Skrzydła znajdują się na dwóch niezależnych prowadnicach, dzięki czemu podczas otwierania jedno chowa się za drugie.

·         klasyczny kształt profilu

·         w zestawie specjalne klamki i pochwyty umożliwiające łatwe przesuwanie skrzydła drzwi tarasowych

·         opcjonalnie okucia wyposażone w funkcję mikrowentylacji

·         możliwość zastosowania okuć antywyważeniowych w klasie WK2

 

Okna Winergetic Premium
 

Copyright © aperto.com.pl 2014

projekt i wykonanie: reklamadlafirmy.com - strony internetowe poznań