WIKĘD

Drzwi zewnętrzne

Drzwi zewnętrzne, tak jak okna i brama garażowa, są kolejnym, jeśli nie najbardziej, wyeksponowanym elementem naszego budynku. Zakup drzwi wejściowych nie jest tani, zwłaszcza, że najczęściej połączony jest z innymi kosztownymi zakupami. Poza tym, element ten służyć ma Państwu przez długie lata, dlatego wybrane przez Was drzwi powinny spełniać trzy podstawowe wymagania. Muszą być:

  • trwałe ,
  • estetyczne,
  • funkcjonane.

Firma WIKĘD oferuje drzwi zewnętrzne w 6 podstawowych liniach. Każdy z rodzajów dostępny jest w wielu wzorach, a każdy ze wzorów w kilku kolorach podstawowych oraz na specjalne zamówienie, w kolorach Palety RAL. Dzięki tak bogatej ofercie możecie Państwo tak dobrać drzwi, aby Wasz budynek nabrał szyku i elegancji, nie rezygnując z trwałości i funkcjonalności i to wszystko za przystępną cenę.

Technologia

Firka WIKĘD do wytwarza drzwi stosuje najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu statyki, termiki i szeroko pojętej estetyki. Zakup drzwi to inwestycja na wiele lat, dlatego dokładamy wszelkich starań by spełnić oczekiwania Klientów, którzy nam zaufali.
Idąc z duchem czasu, oferujemy doposażenie naszych drzwi w technologiczne gadżety, które usprawniają, automatyzują proces ryglowania, dostępu oraz umożliwiają zdalne sterowania.

Design

Drzwi WIKĘD w każdej wybranej serii występują w wielu wzorach. Od tradycyjnych, tłoczonych drzwi, po nowoczesne, zdobione aplikacjami INOX. Dodatkowo, każdy ze wzorów drzwi dostępynch z przeszkleniem posiada ich kilka wariantów. Możliwości personalizacji jest multum.

Katalog drzwi Wikęd