Lokalizacja: Częstochowa, Al. Jana Pawła II 66

APERTO – DRZWI TARASOWE Przedstawiciel OKNOPLAST

 Jedyny w Częstochowie Partner Premium OKNOPLAST | 25 lat doświadczenia 

HST MOTION S

Innowacyjna konstrukcja tych drzwi umożliwia osiągnięcie bardzo dużych przeszkleń. Podczas otwierania jedno skrzydło chowa się za drugie, dzięki dwóm niezależnym prowadnicom. System działa stabilnie i lekko. Dodatkowo można wyposażyć te drzwi w elektryczny napęd, okucia antywyważeniowe lub funkcję mikrowentylacji.

HST PREMIUM

Drzwi tarasowe HST Premium są odpowiedzią na najnowsze trendy projektowania przestrzeni. Łączą w sobie nowoczesność, energooszczędność oraz bezpieczeństwo. Konstrukcja została dodatkowo wzmocniona stalą o grubości 3 mm, co gwarantuje podwyższoną trwałość. Skrzydła bez oporów przesuwają się względem siebie i innych elementów nieotwieranych.

PSK ATRIUM

Dzięki drzwiom tarasowym PSK Atrium każde pomieszczenie przepełni się światłem. Pomimo swoich gabarytów skrzydła przesuwa się łatwo i bez użycia dużej siły. Dzieje się tak przez specjalny system okuć, który dodatkowo wyposażony został w spacjalne zaczepy naprowadzające skrzydło do pozycji zamknięcia. Ponadto drzwi te są bardzo bezpieczne i zapewniają dobrą termoizolację.

PSK I PSK-Z

Duża powierzchnia szyb i funkcjonalność konstrukcji sprawiają, że drzwi tarasowe PSK nadają każdemu wnętrzu niepowtarzalny charakter. Istnieje możliwość zamontowania dwustronnej klamki z wkładką na klucz, która umożliwi stworzenie dodatkowych drzwi wejściowych do domu. Warto pamiętać, że model PSK-Z jest dostępny we wszystkich systemach okiennych OKNOPLAST.

Drzwi PSK i PSK-Z

To idealne rozwiązanie optymalnego wykorzystania powierzchni w obrębie wyjść tarasowych i ogrodowych. System uchylno-przesuwny oraz specjalne okucia umożliwiają uchylanie i przesuwanie skrzydła do szerokości nawet 1,6 m przy użyciu niewielkiej siły. Funkcjonalność konstrukcji pozwala na oszczędność przestrzeni, a dzięki dużej powierzchni szyb wnętrze jest przepełnione światłem i nabiera niepowtarzalnego charakteru.

  • dostępne we wszystkich systemach okiennych,
  • swoboda użytkowania: w systemie Koncept istnieje możliwość zamontowania dwustronnej klamki z wkładką na klucz, dzięki czemu drzwi PSK-Z będą mogły spełniać funkcję dodatkowych drzwi wejściowych

Drzwi tarasowe HST

Drzwi HST to nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne umożliwiające osiągnięcie bardzo dużych przeszkleń. Skrzydło może mieć do 3,0 m szerokości, a przejście nawet 2,9 m. Takie rozwiązanie umożliwia wykonanie przeszklenia o maksymalnej powierzchni aż do 13,8 m2. Zastosowana technologia podnoszono-przesuwna zapewnia stabilność i lekkość działania systemu. Skrzydła znajdują się na dwóch niezależnych prowadnicach, dzięki czemu podczas otwierania jedno chowa się za drugie.

  • klasyczny kształt profilu,
  • w zestawie specjalne klamki i pochwyty umożliwiające łatwe przesuwanie skrzydła drzwi tarasowych,
  • opcjonalnie okucia wyposażone w funkcję mikrowentylacji,
  • możliwość zastosowania okuć antywyważeniowych w klasie WK2.