NOWOFERM

Segmentowe bramy garażowe

Bramy segmentowe to połączenie najwyższej jakości i dobrej ceny. Otwierają się pionowo, zapewniając maksymalne wykorzystanie przestrzeni wokół i wewnątrz garażu. Są łatwe w montażu, dlatego sprawdzają się w różnych rodzajach domów, w tych nowo budowanych, jak i tych w czasie renowacji. Popularność zawdzięczają także energooszczędności, bogatej ofercie wykończeń i dobrej cenie.

Brama segmentowa – co to znaczy?

Segmentowa brama garażowa zbudowana jest z paneli (np. o grubości 45 mm), które wypełnione są pianką poliuretanową. Odpowiednio połączone, tworzą płaszcz bramy – konstrukcję stabilną, a jednocześnie na tyle elastyczną, by bez problemu mogła „schować się” pod sufitem garażu, nie zabierając cennej przestrzeni wewnątrz.

Brama segmentowa jest rozwiązaniem optymalnym, pozwala bowiem, w przeciwieństwie do bramy uchylnej, na pełne wykorzystanie przestrzeni przed wjazdem. Pionowy sposób otwierania jest nie tylko efektywny, ale też o wiele bezpieczniejszy dla użytkowników.

Brama ISO 45

Brama segmentowa iso 45, dzięki zastosowaniu paneli o rdzeniu grubości 45 mm oraz konstrukcji niwelującej mostki termiczne, zapewnia maksymalną izolacyjność cieplną i akustyczną (współczynnik izolacyjności cieplnej K = 0,5 W/m2K). Znakomicie sprawdza się w nowo budowanych, jak i w remontowanych garażach. Jest bardzo stabilna, dlatego można ją montować w garażach o szerokości od 2250 do 5500 mm. Dzięki szerokiej gamie dostępnych wykończeń można dopasować jej wygląd do swoich potrzeb oraz stylu budynku: nowoczesnego lub tradycyjnego.

Zalety bramy iso 45:

  • gwarancja jakości niemieckiego koncernu i atrakcyjna cena
  • zabezpieczenie przed utratą ciepła dzięki wyjątkowo grubemu panelowi
  • bezpieczeństwo użytkowania: pakiet antywłamaniowy WK2/RC2 i fotokomórki w świetle bramy, piloty dopasowane do potrzeb
  • oszczędność miejsca w garażu i elastyczność montażu

Najczęściej zadawane pytania

Brama garażowa segmentowa – kiedy będzie najlepszym wyborem?

Budując dom jednorodzinny, którego projekt obejmuje również garaż samochodowy, jak najbardziej należy zastanowić się również nad tym, jak wyglądać będzie sama brama garażowa segmentowa. Niewątpliwie należy zastanowić się nad nią już nieco wcześniej, aby mieć absolutną pewność, że podjęło się słuszną decyzję i sama brama dopasowana jest do własnych potrzeb, oraz do ogólnego stylu, w jakim zachowany został dom. Tym samym warto dowiedzieć się o naszych bramach garażowych nieco więcej.

Najwyższej jakości brama segmentowa

Przedstawiona w naszej ofercie brama segmentowa to zdecydowanie produkt najwyższej jakości i to w dodatku względem atrakcyjnej ceny. Segmentowa brama garażowa z naszej oferty dodatkowo ułatwia oszczędność i lepsze zagospodarowanie miejsca. Głównie dlatego, że otwiera się ona pionowo, a więc nie trzeba brać pod uwagę dodatkowej przestrzeni dookoła garażu, oraz wewnątrz jego. Jest to również doskonałe rozwiązanie w przypadku niewielkich działek, gdzie każdy metr ma spore znaczenie.

 

Bramy segmentowe – z czego jest zbudowana?

Z całą pewnością warto wspomnieć również o tym, z czego wykonane są proponowane przez nas bramy segmentowe. Nasze bramy segmentowe powstają z paneli o określonej grubości, z czego właśnie każdy jeden panel ma tę samą grubość. Dzięki temu całość prezentuje się w pełni estetycznie, a to przecież zawsze powinno być jedną z istotniejszych wytycznych. Poszczególne panele połączone są ze sobą pianką poliuretanową, która doskonale je uszczelnia. Dzięki temu całość jest stabilna i elastyczna, co umożliwia bramie bezproblemowe wsunięcie się pod sufit garażu, co dodatkowo, jak już było wspomniane, wpływa na zachowanie cennej przestrzeni.

Drzwi garażowe segmentowe – dlaczego warto zdecydować się na nasze propozycje?

Wybierając najlepszej jakości drzwi garażowe segmentowe, z całą pewnością warto od razu wyjaśnić, dlaczego te przedstawione w naszej ofercie będą cieszyć się aż tak dużym uznaniem. Przede wszystkim jest to produkt wykonany z największą dbałością o szczegóły, który poszczycić się może najwyższą jakością. Dodatkowo każdy klient otrzymuje piloty, które są w pełni dopasowane do indywidualnych potrzeb. Brama wykonana jest również w taki sposób, aby maksymalnie zapobiegać utracie ciepła. Szczelność na najwyższym poziomie sprawia, że wszystko to, co znajduje się w środku, jest w pełni bezpieczne. W ofercie zawarty jest także pewny pakiet przeciwwłamaniowy, oraz fotokomórki w świetle bramy.

Chcesz poznać konkretną ofertę?

NOWOŚĆ

Wybierz datę i umów spotkanie