ALUHAUS

Technologia, która wyprzedza Twoje oczekiwania

Połączenie wieloletniego doświadczenia, fachowości naszych specjalistów i precyzyjnej obróbki mechanicznej, dokonywanej przez cyfrowo sterowane automaty, to gwarancja stworzenia drzwi aluminiowych spełniających oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Stała kontrola procesu produkcji wytwarzanych drzwi i paneli zapewnia ponadprzeciętną jakość oferowanych towarów. Cechują się one nie tylko wyjątkową estetyką, ale też wysokim poziomem bezpieczeństwa i energooszczędnością. Dodatkową zaletą jest bogactwo modeli oraz możliwość nadania drzwiom indywidualnego rysu, dzięki doborowi kolorów, wzorów wypełnienia czy też elementów wykończeniowych.

Gwarantem najwyższej jakości produktów ALUHAUS jest Grupa OKNOPLAST – jeden z czołowych producentów stolarki otworowej oraz lider innowacji w Europie.

Wszystkie nasze wyroby oznaczamy znakiem CE zgodnie z normą EN 14351-1. Drzwi oznaczone w ten sposób posiadają parametry szczelności, wytrzymałości i wodoszczelności, które są wymagane normą EN 14351-1.

Gwarancja jakości ALUHAUS

  • Niezawodne działanie przez długi czas – 5 lat gwarancji na drzwi
  • Aż 10 lat gwarancji na powłokę lakierniczą
  • Odporność na szkodliwy wpływ warunków atmosferycznych
  • 3-komorowe pakiety szybowe przy drzwiach dwustronnie nakładkowych – lepsza termoizolacja
  • Brak konieczności zadaszania wejścia
  • Bez potrzeby konserwacji – oszczędność czasu i pieniędzy
  • Nowoczesny wygląd i wyjątkowe wzornictwo
  • Innowacyjne rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa
  • Zapewniony komfort akustyczny

Drzwi, w których chcesz witać rodzinę i najlepszych przyjaciół

Szukasz drzwi, które będą pasowały nie tylko do Twojego domu, ale i osobistego stylu? Dadzą Ci możliwość ekspresji samego siebie, ale jednocześnie zapewnią Twojej rodzinie ciepło i maksymalne bezpieczeństwo?

Nieważne, czy stawiasz na funkcjonalność, ekskluzywny design czy trwałość wykonania. Drzwi ALUHAUS spełnią wszystkie Twoje wymagania.

Zainspiruj się naszymi projektami i zrealizuj swoje pragnienie posiadania doskonałych drzwi. Gwarantujemy doradztwo przez cały okres podejmowania wyboru i indywidualną produkcję, ściśle dopasowaną do Twojego zamówienia.

Technologia DECORAL

Już nie musisz martwić się odpowiednim zestawieniem kolorystycznym okien i drzwi! W ofercie posiadamy również wszystkie najpopularniejsze powłoki drewnopodobne wykonane w technologii DECORAL.

DECORAL jest odpowiednikiem rozwiązania ColorFULL stosowanego w oknach firmy OKNOPLAST. Polega ono na użyciu folii drewnopodobnej także na wewnętrznych elementach okna, widocznych po otwarciu skrzydła, dzięki czemu uzyskuje się jednolity kolor i strukturę na całej jego powierzchni. Technologia ta była wielokrotnie nagradzana, również przez włoski portal budowlany Ediportale.

DECORAL to proces poprawiania estetyki profili i powierzchni aluminiowych. Jest on oparty na termosublimacyjnym procesie fizyczno-chemicznym, który powoduje przejście substancji z fazy stałej do fazy gazowej. Taka technologia bywa również określana w niektórych branżach jako termotransfer.

DECORAL może być użyty również w przypadku innych materiałów (np. metalu, szkła, tworzyw sztucznych, ceramiki). Podstawowym warunkiem jego zastosowania jest to, że muszą one wytrzymywać bez deformacji temperaturę 200°C przez około 10 minut. Aluminium jest przykładem materiału idealnie nadającego się do użycia tej technologii. Podgrzane nawet do tak wysokich temperatur nie deformuje się i wraca do pierwotnej postaci bez utraty kształtu. Wykorzystanie termotransferu umożliwia naniesienie na płaszczyznę profili różnorodnych wzorów, także przypominających powierzchnię kamienną lub metalową. My użyliśmy go, aby móc maksymalnie dopasować do siebie wygląd drzwi i okien.

Użycie tej techniki nie tylko daje spektakularne efekty wizualne, ale jest również dowodem na to, że nasze drzwi są rzeczywiście wykonane z materiałów odpornych nawet na najwyższe temperatury. 

NOWOŚĆ

Wybierz datę i umów spotkanie

Przedstawimy Ci całą ofertę