PAVA

System PAVA stanowi innowacyjne rozwiązanie okienne, stworzone z myślą o spełnieniu rosnących oczekiwań dotyczących większej efektywności energetycznej oraz ponadczasowego wzornictwa.

Zmniejszenie profilu skrzydła umożliwia wprowadzenie do pomieszczeń o 10% więcej światła naturalnego. Dodatkowa uszczelka w ramie gwarantuje lepszą izolację termiczną i dźwiękową. Rewolucyjna metoda suchego montażu szyb zapewnia, że działanie okna jest wyjątkowo płynne, co ułatwia jego otwieranie i zamykanie.

NOWOŚĆ

Rw = 38 (-2; -7) dB

WSKAŹNIK IZOLACYJNOŚCI AKUSTYCZNEJ WŁAŚCIWEJ

Uw = 0,73 W/(m²K)

WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA

800 - 1600 Pa

ODPORNOŚĆ NA OBCIĄŻENIE WIATREM

600 Pa

WODOSZCZELNOŚĆ

Skrzydło wyposażone jest w obniżoną przylgę szybową, co pozwala na wprowadzenie do pomieszczeń o 10% więcej naturalnego światła.

Dzięki zastosowaniu technologii STV, okna te nie potrzebują tak częstego regulowania, jak okna bez tej technologii.

Profil ramy 7-komorowy i profil skrzydła 6-komorowy, oba klasy A, z głębokością zabudowy wynoszącą 82 mm dla ramy i 86 mm dla skrzydła.

Zewnętrzna uszczelka szybowa zapewnia ochronę taśmy STV przed zanieczyszczeniami.

Istnieje opcja wyboru między listwą przyszybową PIXEL a listwą przyszybową KONCEPT.

Mechanizmy okienne funkcjonują z większą lekkością w porównaniu do okien z wbijaną szybą, co przekłada się na bardziej komfortowe otwieranie i zamykanie okna PAVA.

Dostępny jest szeroki wachlarz grubości pakietów szybowych, które można zastosować, mieszczący się w przedziale od 35 do 59 mm.

NOWOŚĆ

Wybierz datę i umów spotkanie