HST MOTION S

Zastosowanie imponująco dużych przeszkleń w systemie drzwi tarasowych HST MOTION S umożliwia skuteczne doświetlenie pomieszczeń. Zaawansowane technologicznie rozwiązania gwarantują niezwykłą stabilność konstrukcji oraz umożliwiają swobodną komunikację bez żadnych przeszkód.

System drzwi tarasowych HST MOTION S charakteryzuje się łatwością obsługi dzięki płynnemu mechanizmowi przesuwnemu, co umożliwia łatwe otwieranie i zamykanie nawet bardzo dużych skrzydeł. Innowacyjna konstrukcja minimalizuje potrzebę użycia siły, co czyni codzienne użytkowanie wygodnym i bezproblemowym. Dodatkowo, niski próg zapewnia wygodne przejście bez ryzyka potknięcia, co jest szczególnie ważne w domach z małymi dziećmi lub osobami starszymi. System ten jest również wyposażony w rozwiązania zwiększające bezpieczeństwo użytkowania, takie jak zabezpieczenia przed niekontrolowanym zamykaniem. Ponadto, wysoka szczelność i izolacyjność termiczna drzwi tarasowych HST MOTION S przyczyniają się do utrzymania komfortu termicznego wewnątrz pomieszczeń, co dodatkowo zwiększa komfort użytkowania.

próg ECO PASS STANDARD gwarantuje eliminację barier architektonicznych oraz zapewnia doskonałą izolację termiczną.

Dostępność uszczelek w trzech kolorach, dopasowanych do barwy okna, przyczynia się do podniesienia estetyki całego systemu.

Zastosowanie zaawansowanych okuć Siegenia PORTAL HS przekłada się na wyjątkowy komfort użytkowania, oferując lekkość i płynność działania systemu.

Mikrowentylacja dzięki specjalnemu zaczepowi umożliwia delikatne rozszczelnienie drzwi, co zapewnia skuteczną wymianę powietrza w pomieszczeniu.

Zastosowanie profilu ramy o głębokości zabudowy 194 mm oraz profilu skrzydła 5-komorowego o głębokości zabudowy 82 mm daje szeroki zakres możliwości i elastyczność w projektowaniu okien.

System charakteryzuje się wyjątkową stabilnością, dzięki zastosowaniu nowych stalowych wzmocnień.

System umożliwia projektowanie imponująco dużych konstrukcji, osiągając szerokość do 6,5 metra i wysokość do 2,7 metra.

Technologia podnoszono-przesuwna gwarantuje zarówno stabilność, jak i lekkość działania całego systemu.

NOWOŚĆ

Wybierz datę i umów spotkanie