OKNA PIXEL

Okna Pixel to połączenie elegancji, estetyki i nowoczesnych technologii. Zapewniają one nawet 22% więcej światła w pomieszczeniu*. Dzieje się tak dzięki ruchomym i cieńszym (o 33%) słupkom i centralnie umiejscowionej klamce. 

Okna Pizel bazują na najwyższej jakości profilach (klasa A). Dzięki sześciu komorom i ściankom o grubości 3 mm są stabilne i lepiej chronią przed zimnem i hałasem.

Okleinowa technika ColorFull zapenia natomiast jednolity kolor i strukturę okna. Okna Pixel występują w szerokiej gamie kolorów, dzięki czemu łatwo dostosować je do każdego pomieszczenia czy elewacji. Dodatkowe wizualne atuty zapewnia technologia cienkiego zgrzewu InviLine.

 

*uśredniona wartość, w stosunku do standardowych rozwiązań okien ze słupkiem ruchomym.

Izolacja

Konstrukcja okna – autorski projekt Oknoplast – bazuje na najwyższej jakości profilach w klasie A. Liczba komór i grubość ścianek zewnętrznych profilu to nie tylko gwarancja stabilności i trwałości okna, ale przede wszystkim zwiększonej ochrony przed zimnem i hałasem. Dzięki niższemu wymiarowi skrzydła (zabudowa 108mm) do pomieszczenia wpada więcej światła, co również przekłada się na mniejsze koszty ogrzewania.

Bezpieczeństwo

Zaczepy antywyważeniowe mocowane są do stalowego zbrojenia, co znacznie utrudnia dostanie się do wnętrza pomieszczenia. To rozwiązanie stanowi dodatkową barierę ochronną przed włamaniem.

Komfort

Okucie pozwala na łatwiejszą obsługę skrzydła oraz daje większe bezpieczeństwo przed niekontrolowanym jego zamknięciem. Unikatowe opatentowane rozwiązanie „SAFE LOCATION” – system specjalnie zaprojektowanych elementów okucia – odpowiada za prawidłową pozycję skrzydła w oknie. Dodatkowa wielostopniowa regulacja uchyłu sterowana klamką umożliwiajeszcze bardzie komfortowe użytkowanie okna.

Estetyka

Autorski, smuklejszy, bardziej elegancki profil, z jedynym w Polsce, węższym o 33%, ruchomym słupkiem z symetrycznie umieszczoną klamką. Większa powierzchnia szyb, w porównaniu do tradycyjnych profili, pozwala na mniejsze zużycie energii na ogrzanie pomieszczenia dzięki większej ilości ciepła wpadającego przez szybę.