OKNA WINERGETIC PREMIUM 

Okno Winergetic Premium można z powodzeniem montować w budynkach nowych, jak i tych już istniejących. Ułatwia to specjalna konstrukcja okna– czyli 7-komorowy profil ramy o szerokości 82 mm i półzlicowany profil skrzydła o szerokości 93 mm.

Nowe okno, zostało wyposażone w standardzie, aż w 6 uszczelek, poprawiających właściwości energooszczędne okna oraz parametry szczelności i akustykę. Innowacją jest tu dodanie dodatkowej uszczelki we wrębie szybowym, poprawiającej szczelność okna oraz ograniczającej powstawanie mostka termicznego przy szybie. Na specjalne zamówienie okno można wyposażyć w niewidoczne okucia Invisso lub antywłamaniowe w klasie WK1 i WK2.

Oprócz energooszczędnych właściwości Winergetic Premium charakteryzuje się także subtelną, zaokrągloną na zewnątrz linią profilu. Ten model okna to kolejny autorski projekt, dostępny wyłącznie pod marką Oknoplast.

Okno Winergetic Premium powstało w odpowiedzi na rosnące potrzeby naszych klientów. Coraz częściej poszukują oni bowiem rozwiązań energooszczędnych, podkreślających elegancki charakter elewacji budynku, a jednocześnie funkcjonalnych. Oknoplast, jako firma działająca w segmencie Premium, od lat spełnia oczekiwania najbardziej wymagających inwestorów. Dlatego przy tworzeniu Winergetic Premium położyliśmy duży nacisk na jego parametry termoizolacyjne, swobodę projektowania oraz design – mówi Mikołaj Placek, Prezes Oknoplast.

Wyjątkowość okna to również zastosowanie okuć i klamki z linii dESIGN + o kształcie, inspirowanym serią Platinium. Linia została zaprojektowana we współpracy z renomowanym studiem projektowym KISKA, które projektuje m.in. legendarne motocykle KTM oraz elementy dla marki Audi. Jest ona dostępna wyłącznie w ofercie Oknoplast. Firma oferuje bogaty wybór kolorów profili okna Winergetic Premium. Możemy zdecydować się na tradycyjną biel lub barwy drewnopodobne jak orzech, Winchester czy dąb bagienny. Istnieje też możliwość wykonania okna w kolorach z palety RAL m.in. w coraz bardziej popularnym odcieniu antracyt.

  • Autorski kształt profilu, dostępny wyłącznie w OKNOPLAST.
  • Najnowsze okno OKNOPLAST nagrodzone godłem promocyjnym Teraz Polska.
  • Doskonała Termoizolacja.
  • Lżejszy pakiet szybowy umożliwiający tworzenie większych i nietypowych konstrukcji. 
  • Rozwiązanie dla domów energooszczędnych (Uf<1,0 W/m2K)