PIXEL

System PIXEL stanowi harmonijne połączenie estetyki, elegancji i użyteczności. Jego industrialne oblicze osiągnięto poprzez zastosowanie profili bez zaokrągleń i wyraźnie zdefiniowanej listwy przyszybowej.

Wyróżniający się design okna PIXEL to dopiero początek. Jego wyjątkowe właściwości izolacyjne zarówno w zakresie ciepła, jak i dźwięku, zwiększona powierzchnia przeszklona oraz opcja wyboru smukłego słupka ruchomego z symetrycznie rozmieszczoną klamką centralną czynią system PIXEL rozwiązaniem wszechstronnym.

Rw = 36 (-2; -6) dB

WSKAŹNIK IZOLACYJNOŚCI AKUSTYCZNEJ WŁAŚCIWEJ

Uw = 0,83 W/(m²K)

WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA

800 - 1600 Pa

ODPORNOŚĆ NA OBCIĄŻENIE WIATREM

300 Pa

WODOSZCZELNOŚĆ

Opcja wybrania smukłego słupka ruchomego z centralnie umieszczoną klamką w symetrycznym układzie stanowi dodatkowy walor estetyczny systemu PIXEL.

Proste, wyraźnie zdefiniowane linie profili i listew przyszybowych nadają oknu PIXEL charakterystyczny dla loftów i przemysłowych przestrzeni wygląd.

Większa powierzchnia przeszklona umożliwia wpuszczenie większej ilości światła naturalnego do wnętrz, co przyczynia się do redukcji zużycia energii i może skutkować obniżeniem kosztów ogrzewania.

Wąskie, eleganckie profile 6-komorowe klasy A, z głębokością zabudowy wynoszącą 70 mm dla ramy i 74 mm dla skrzydła.

NOWOŚĆ

Wybierz datę i umów spotkanie